11:39, 10 Вересня 2019

Волинянам розповіли, як проходити скайп-співбесіду

Служба зайнятості використовує сучасні сервіси для підбору працівників на вакантні посади. Однією із таких форм роботи є скайп-співбесіда.

Про це повідомили у Луцькому міському центрі зайнятості.

Більшість фахівців, що займаються підбором персоналу, переконані, що незабаром інтерв’ю по скайпу щільно увійде в роботу всіх компаній і стане стандартною формою співбесіди при прийомі на роботу.

Розповіли про систему відбору кадрів до Національної поліції. Наголосили, що заявка на участь у конкурсі на службу в поліції  заповнюється онлайн на сайті цього відомства. Під час заходу обговорили головні вимоги до кандидатів на службу, зауважили, що служба в поліції це: висока заробітня плата, повне соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійна підготовка за міжнародними стандартами, перспектива кар’єрного росту.Учора, 9 вересня, безробітні Луцького міського центру зайнятості мали таке інтерв’ю із представниками Головного управління Національної поліції у Волинській області. Під час співбесіди представники з підбору персоналу ознайомили пошукачів роботи із наявними вакансіями у цій структурі.

До відома, у цій співбесіді також брали участь безробітні Нововолинської міської,  Володимир-Волинської міськрайонної, Маневицької, Іваничівської, Камінь-Каширської районниих філій Волинського обласного центру зайнятості та  Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: