20:07, 06 Січня 2021

Волинянам нагадують про старт реєстрації на пробне ЗНО

Одинадцятикласники Волині мають можливість перевірити рівень набутих знань у навчальних закладах та ознайомитися із процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування. Із 5 січня 2021 року розпочалась реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєструватися можна до 19 січня 2021 року включно на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Щоб взяти участь у пробному оцінюванні, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО та за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в країні пробне ЗНО можна скласти лише з одного предмету із наступного переліку:

– українська мова,

– українська мова і література,

– історія України,

– математика,

– біологія,

– географія,

– фізика,

– хімія,

– іноземні мови: англійська, іспанська, німецька, французька.

Після 25 березня для учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких буде вказано час і місце проведення пробного тестування, а згодом – його результати. Відтак, аби отримати результати пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» до 14 квітня 2021 року.

До слова, пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: