09:43, 13 Грудня 2019

Волинян застерігають від неякісного алкоголю

Волинські податківці застерігають споживачів від придбання алкоголю сумнівної якості до новорічних святкувань.

Рекомендації дають у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Купуючи алкогольні напої до прийдешніх різдвяно-новорічних святкувань, варто перевірити у фіскальному чеку наявність інформації про сплачений роздрібний акциз.

Така увага кожного відповідального платника податків до виконання законодавчих вимог у сфері обігу підакцизної продукції не лише сприятиме наповненню бюджету, а й гарантуватиме споживачам на святковому столі продукцію належної якості.

«Сурогатний алкоголь – загроза здоров’ю та життю кожного, хто зважується купувати та споживати такий товар. Якщо Ви придбали алкогольні напої без марок акцизного податку встановленого зразка, то це означає, що такий товар перебуває у нелегальному обігу. Ще одним підтвердженням факту порушення закону буде відсутність у фіскальному чеку інформації про суму сплаченого роздрібного акцизу. У такому разі не зайвим буде поцікавитися у продавця про наявність ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що лише легальна підакцизна продукція відповідає стандартам якості та не зашкодить споживачам за умови помірного споживання.

«Легальна реалізація підакцизної продукції цього року вже додала громадам Волині 110,5 мільйона гривень акцизного податку з  роздрібної реалізації підакцизної продукції. Це кошти, які громади використовують для фінансування власних програм. Тож просимо кожного, хто купує алкогольну продукцію, подбати про власну безпеку та надходження до бюджету своєї громади», – зазначає Сергій Кондратюк.

Якщо Ви володієте інформацією щодо сумнівної якості підакцизних товарів, автентичності марок акцизного податку на них, просять зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області).

Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: