09:42, 21 Травня 2020

Волинян запрошують на останній дзвоник в онлайн-форматі

Щорічно в четверту п’ятницю травня по всій Україні відзначали свято «Останнього дзвоника». У 2020-му, зважаючи на карантинні заходи, ці «урочистості» відбудуться в онлайн-форматі. А для того, аби «відвідати» його змогли й працюючі дорослі, початок «лінійки» перенесли на вечір.

Про це повідомляють організатори.

Вітатимуть учнів і випускників, батьків і викладачів імениті вокалісти й артисти з різних куточків України та світу в форматі вже 7го «Домашнього онлайн-концерту». Долучиться до урочистої частини з авторською композицією й «зірковий» юнак з Жидичина – Роман Ковальчук.

«Хедлайнерками» стануть SHY й U:LAV .

Команда проекту підготувала глядачам і глядачкам особливе шоу з приємними сюрпризами – діляться ведучі проекту Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, – пісні, танці, вірші, учнівські флешмоби й інтерактиви не залишать нікого байдужими.

Окрім творчості, також на гостей “свята” очікують й практичні поради від профільних спеціалістів щодо того, як зробити прийдешнє літо цікавішим, безпечнішим, креативнішим, смачнішим і здоровішим. Щодо останнього – такий показовий майстер-клас проведе тренер міжнародного рівня Марголін Андрій.

Для повноти й атмосферності заходу, його трансляція відбуватиметься з однієї зі шкіл.

Почнеться «останній дзвоник» у п’ятницю, 22 травня 2020 о 18:00, а його трансляція буде доступною за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: