23:09, 15 Березня 2020

Волинян запрошують на Чемпіонат України з півмарафону у Ковелі

Триває реєстрація на 15-тий Ковельський Міжнародний пробіг з нагоди 90-ї річниці першого марафону в Ковелі. Змагання відбудуться 16 травня 2020 року о 9-тій годині у Ковелі. 

Про це повідомляють у прес-службі півмарафону.

У рамках пробігу відбудуться:

– «8 th Kovel Half Marathon» — понад 21 кілометр;

– «ХV Ковельський пробіг з нагоди 90-ї річниці першого марафону в Ковелі» — 7,7 км;

– «Ковельська 15» – 15 км

Естафета  (для команд) 7697,54 м + 6699,98 м + 6699,98 м = 21,0975 км.

Також охочі візьмуть участь перегонах на лижеролерах, у забігах дітей з інвалідністю, сімейних забігах та пробігах мам з візочками 500 метрів.

Реєстрація триває за посиланням. 

Найкращі спортсмени, які візьмуть участь у Ковельському міжнародному пробігу, матимуть можливість увійти до складу збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з напівмарафону 2020 в Парижі. Минулого року участь у забігах брали громадяни України, Республіки Польща, Республіки Білорусь та Німеччини.

Від стартового внеску звільняються особи старші 70-ти років та люди з інвалідністю та учасники АТО та ООС при пред’явленні відповідних документів

Загальне керівництво підготовки і проведення змагання здійснює громадська організація «Спортивний клуб «Ковель» спільно з Ковельською міською радою.

Для участі у Чемпіонаті України необхідно мати довідку медичної установи або заявку на участь у змаганнях, завірену лікарем. З офіційним Регламентом змагань можна ознайомитися за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: