11:55, 24 Лютого 2022

Волинян закликають зголошуватися добровольцями до ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Військове командування разом із Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування має забезпечити передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» заходи й повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні Волинський обласний військовий комісаріат терміново закликає добровольців, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних сил України. Також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві.

Детальну інформацію щодо проходження військової служби за контрактом, служби у військовому резерві можна отримати у Волинському обласному військовому комісаріаті та в районних (міських) військових комісаріатах області або за телефонами: (096)1686218, (095)4543846, (0332)252152 – відділ комплектування та призову (підготовки до військової служби) Волинського обласного військового комісаріату.

Прохання звертатися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: 43008, Волинська область, м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85 а.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: