21:34, 01 Квітня 2020

Волинян закликають не спалювати суху траву

За минулий тиждень рятувальники ДСНС ліквідували більше 100 пожеж в екосистемах. На жаль, у Любомльському районі уже є перша жертва таких необдуманих дій. Літній чоловік надихавшись чадного газу загинув на місці пожежі.

Про це розповів начальник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимир Грошовінчук під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За його словами, з початком весняно-польових робіт ситуація з палінням сухої трави та рослинності відчутно загострилася. Добрі наміри при наведенні чистоти і порядку мають згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Відтак, Володимир Васильович звернувся до волинян: «В період прибирання свої полів та городів нічого не паліть. Від цього залежить безпека та життя не тільки вас, а й усіх мешканців області».

До слова, спалювання сухотрави та рослинності може перерости у неконтрольоване горіння, загрожує знищенню будівель та споруд житлового сектору, об’єктів господарювання, лісових насаджень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: