16:02, 02 Серпня 2020

Волинян закликають допомогти зібрати дітей Небесного Легіону у школу

Підтримати тих,у кого війна забрала татусів, закликають у волонтерському русі «Меценати для солдата».

Про це інформує у «Фейсбук» координатор волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

«Допоможіть зібрати дітей полеглих Героїв у школу!!!

Шановні друзі, невдовзі наших 16 діток полеглих (померлих) бійців – переступлять вперше пороги своїх шкіл. Давайте спільними зусиллями підтримаємо цих дітей Небесного Легіону, у яких війна відібрала татусів і безтурботне майбутнє, щоби вони закарбували по-святковому цей особливий день в їхньому житті! Головна мета – закупити для них канцелярку чи зробити символічні подарунки.  Якщо у вас є якісь ідеї чи побажання з цього приводу – радо вас вислухаємо і залучимо: 0992294100, 0989481450, 0936444559.

Також можете переслати нам кошти, зазначивши в платіжці мету призначення «на школу», або особисто нам повідомити. А ми вже згодом закупимо і прозвітуємо:

4149-6293-8758-2075 (Теліпський Руслан Юрійович, Приватбанк)

Роздачу плануємо в 20-х числах серпня і всіх хто долучиться ми запросимо теж!

Нагадуємо, що волонтерський рух «Мeцeнaти для солдата» (МдС) цінує будь-яку допомогу і сприяння у цей складний для України історичний момент з мінімальними незручностями у бізнесі та часі для діючих бійців ООС, важкопоранених, ветеранів АТО, але в першу чергу для сімей, котрі втратили через війну годувальника. Під нашою опікою понад 220 дітей, у котрих війна забрала безтурботне дитинство! Запрошуємо до співпраці і волонтерів!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: