10:13, 06 Лютого 2021

Волинян попереджають про шахрайство із працевлаштуванням

Останнім часом активізувалися спритники, які здійснюють шахрайські дії та, використовуючи дані Волинського обласного центру зайнятості, пропонують працевлаштування за кордоном.

Про це інформують у Волинському обласному центрі зайнятості.

У центр зайнятості надійшло повідомлення від громадянки, яка ледве не стала жертвою псевдороботодавця. Під час спілкування, надсилають повідомлення про те, що офіс агентства «Сервіс Консалтіс», що надає послуги з працевлаштування за кордоном, розташований у місті Луцьку, в приміщенні на вулиці Богдана Хмельницького 3а, кабінеті № 3, а кошти за послуги з посередництва пропонують оплатити на картку.

Для більшої переконливості в правомірності своїх дій, спритник надсилає ліцензію про посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном. Однак вона оформлена на ім’я конкретного ФОПа, а не на назване вище агентство. Тому вважати її гарантією працевлаштування не можна.

За адресою ж, вказаною в повідомленні, працює Волинський обласний центр зайнятості. І, звичайно, не надає жодних платних чи безоплатних послуг із посередництва у працевлаштуванні за кордоном!

Центр зайнятості надає всі дані, відомі про шахрая, які допоможуть Вам не стати його жертвою. Отож, номер телефона в месенджерах “Viber” та  “WhatsApp”: +38 095 225 89 35. Тип повідомлень, які можуть надходити Вам від Олександра, кріпимо нижче у фото

.

Не довіряйте сумнівним особам, які пропонують роботу за кордоном від імені центру зайнятості чи використовують будь-які дані служби зайнятості для переконливості в правомірності їх дій!

Волинський обласний центр зайнятості, як і служба зайнятості загалом, працевлаштовує лише в Україні і лише на офіційні вакансії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: