21:18, 11 Січня 2023

Волинським тероборонівцям передали допомогу з Володимира

11 січня Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка разом із першим заступником Ярославом Матвійчуком відвідав  місце розташування 100-ї окремої бригади територіальної оборони, аби передати бійцям необхідну допомогу та дізнатися про їхні потреби.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Керівники Володимирського міськвиконкому привезли військовослужбовцям необхідні медикаменти, генератор, будівельні матеріали, військові рюкзаки, теплі шкарпетки, продукти харчування та окопні свічки. Окрім цього, передали квадрокоптер та два планшети, які закупили за кошти працівників міськвиконкому та його структурних підрозділів.

Під час спілкування з командиром батальйону Олегом Матвійчуком озвучили потреби територіальної оборони. Зі слів військовослужбовця, це нині, у першу чергу, дрони, старлінки, тепловізори та повнопривідні автомобілі.

Міський голова зазначив, що в лютому цього року на сесії міської ради здійснюватимуть перерозподіл вільних лишків місцевого бюджету, під час якого по-максимуму врахують потреби військових, на які виділять належне фінансування.

“Приємно зустріти у місці розташування багатьох жителів нашої громади та зарядитись їхнім оптимізмом й бойовим духом. Бійці територіальної оборони нині цілодобово тримають стрій, оберігаючи рідну Волинь від можливих зазіхань ворога. Тож працюємо далі, підтримуючи військових, аби вони завжди відчували за собою надійний тил”, – підсумував Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: