10:11, 16 Січня 2024

Волинським прикордонникам передали автомобілі та інше обладнання

Черговий транш допомоги від благодійників і меценатів за сприяння керівництва облради та облвійськадміністрації передали військовослужбовцям 6-го Волинського прикордонного загону. Голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко також вивчили додаткову потребу оборонців кордону.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цього разу для підрозділів охорони кордону закупили шість транспортних засобів, потужні інверторні генератори, системи супутникового зв’язку Starlink, тепловізори, зарядні станції, прожектори та багато іншого за запитом прикордонників. Усе це стане в нагоді з посиленої охорони та оборони державних рубежів.

Начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський висловив вдячність керівництву області, а також благодійним фондам «Разом у Майбутнє ЮА», «Доброта», «Сучасна Україна», «Зелений Чорнобиль», громадським організаціям «Волинська гуманітарна ініціатива» спільно з Групою Компаній West Auto Hub та «Наш Янів» за підтримку та надану допомогу.

«Ми й надалі триматимемо постійний зв’язок з оборонцями кордону, продуктивно взаємодіятимемо з волонтерами, благодійниками, меценатами та нашими іноземними партнерами, щоб виконувати запити військових, а їх ще чимало. Прикордонна служба – це форпост цілісності нашої країни. Тому обов’язок кожного – допомагати та підтримувати захисників кордону», – наголосив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: