22:49, 17 Березня 2021

Волинським підприємцям за порушення при реалізації підакцизних товарів нарахували понад мільйон гривень штрафів

Працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області з початку року провели 100 фактичних перевірок господарських одиниць, через які здійснюється роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

За допущені порушення підприємцям  нарахували 1,07 мільйона гривень штрафних санкцій. За участі співробітників Національної Поліції України та ГУ ДФС у Волинській області у  6 випадках з незаконного обігу вилучили 53 пляшки алкогольних напоїв на загальну суму 4,2 тис. грн. та 99 пачок цигарок імпортного виробництва.

Щоб встановити факти нелегальної торгівлі підакцизними товарами в мережі Інтернет, здійснили 12 замовлень та придбали алкогольні напої, пропоновані різними інтернет-ресурсами.

Оскільки доставка такого товару здійснюється кур’єрськими службами  з інших регіонів України, волинські податківці надіслали  фото алкогольних напоїв та інформацію про відправника до підрозділів Державної фіскальної служби в областях за місцем завантаження алкогольних напоїв.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: