09:13, 15 Травня 2021

Волинським громадам розповіли, як забезпечити якісні освітні послуги

На базі Волинського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбулася інформаційна сесія з управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації з питань забезпечення надання освітніх послуг в громадах.

Про це інформує Волинський РО.

Захід відбувся, щоб озвучити посадовим особам місцевого самоврядування Волинської області актуальної інформації у сфері управління освітою та функціонування освітніх закладів та налагодити співпрацю територіальних громад з профільним структурним підрозділом обласної державної адміністрації.

Учасниками заходу стали керівники органів управління освітою територіальних громад, посадовці, відповідальні за напрямок освіти у апаратах місцевих рад та виконкомів.

Вебінар був насичений інформацією щодо загальної середньої освіти.

Керівник Волинського РО Анатолій Пархом’юк розповів, що такі зустрічі уже стали традиційними, адже є чудовими комунікаційними майданчиками для спілкування представників Волинської ОДА та представників волинських громад.

Плахотна Людмила, начальник управління освіти і науки Волинської ОДА наголосила на відповідальності громад за освіту учнів у ній. Мовляв, саме від ролі керівництва громад залежить доля випускників цьогоріч. Тому потрібно ретельніше потурбуватися про інформаційну кампанію, аби школярі більше дізналися про особливості здачі ЗНО та державної підсумкової атестації.

“ЗНО — це майбутній вступ ваших дітей”, — наголосила чиновниця.

Також громади мають потурбуватися про довезення дітей на ЗНО.

Соломіна Тетяна, заступниця начальника управління освіти і науки Волинської ОДА зауважила, що проблеми дорослих не мають стати проблемами дітей.

Вона позитивно відзначила досвід Програми “U-LEAD з Європою” у допомозі громадам щодо формування спроможної освітньої мережі, адже вона не залишиться такою, яка була раніше.

Під час заходу детальніше розглянули моделювання оптимальної мережі закладів освіти територіальних громад, окремі питання завершення 2020/2021 навчального року, ліцензування освітньої діяльності: порядок і документальний супровід, сучасні гігієнічні аспекти навчально-виховного процесу та організації харчування в закладах загальної середньої освіти, функціонування та модернізація мережі опорних закладів освіти, підготовку до нового 2021/20222 навчального року, забезпечення протипожежних заходів у ході підготовки до нового навчального року тощо.

Довідка:

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: