10:40, 28 Грудня 2022

Волинським дітям передали подарунки від польських друзів

За сприяння польських партнерів і Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону Польщі  в особі її керівника Яна Вєсьолека діти волинських прикордонників отримали солодкі передноворічні подарунки. Гостинці малечі передали голова обласної ради Григорій Недопад разом із депутаткою Ольгою Омелько.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Сілезьке Товариство Приятелів Дітей постійно допомагає українцям в умовах війни. За координації Ольги Омелько польські благодійники доправили  на Волинь десятки тонн гуманітарних вантажів, співпрацюють з комунальними закладами області та допомагають тим українцям, які нині проживають у Польщі.

«Польський народ у чергове доводить, що друзі пізнаються в біді, адже вони першими подали нам руку допомоги і продовжують підтримувати українців, – зазначила Ольга Омелько. – Товариство Приятелів Дітей передало солодощі для усіх діток, чиї батьки несуть службу у волинському прикордонному загоні. Ми сподіваємось, що цей сюрприз додасть їм краплинку щастя і радості».

«Ми вдячні за допомогу, за подарунки для дітей наших волинських прикордонників, – наголосив Григорій Недопад. – Ми віримо, що народжений Христос оберігатиме нас і нашу країну, і що нинішнє Різдво принесе нам справжню перемогу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: