17:06, 05 Червня 2021

Волинський виш відзначив сьому річницю заснування

З нагоди 7-ї річниці заснування, в Академії рекреаційних технологій і права відбувся День відкритих дверей та урочистості.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь у святковому заході взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, голова відділення НОК України у Волинській області, депутат облради Роман Карпюк, заступник голови ОДА Анатолій Костик, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, голова Луцької райради Олександр Омельчук та його радник, депутат обласної ради Юрій Ройко, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, ректор академії, депутат обласної ради Людмила Стасюк, викладачі, студенти та випускники Академії.

На початку урочистого заходу до присутніх на святі звернувся заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він передав вітання ректорату та студентам від очільника депутатського корпусу облради Григорія Недопада та від усіх обранців громади.

«Академія з’явилася у буремному 2014 році, попри усі перешкоди і перестороги. Саме у той рік в нашій країні почалась війна і здавалося б треба було думати про сьогоднішній день, про захист країни, але ваш колектив думав і про день прийдешній. Ви відбулись, адже вірили і робили усе для того, щоб Академія була найкращою серед інших закладів вищої освіти. І сьогодні ми маємо на теренах області процвітаючий виш. Це заслуга і професорсько-викладацького складу закладу, і ваших студентів та випускників. Адже кожен із них – це реклама, це пропаганда, це позитив і актив вашого навчального закладу. Вам є чим пишатися, адже у вас є унікальні спеціальності пов’язані із фізичною реабілітацією та спортивною діагностикою, яких немає у жодному іншому навчальному закладі. Ви молодці, нарощуйте свої потужності та примножуйте досягнення і надалі, – наголосив він. – Хочу також окремо подякувати Роману Карпюку. Його неймовірна віра в те, що ваш заклад буде кращим, його впевненість в тому, що все вдасться, що всі кроки пов’язані з створенням академії будуть успішними, його віра в ідею і в колектив – багато чого варті».

Григорій Пустовіт цього дня також виконав приємну місію та вручив викладачам Академії найвищі відзнаки головного представницького органу краю. Так Почесними грамотами обласної ради – за багаторічну сумлінну працю, значні досягнення в науковій, навчально-методичній, виховній роботі, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 7-ї річниці Академії рекреаційних технологій і права нагородили:

Мельничук  Ольгу Вікторівну – кандидата історичних наук, завідувача кафедри «Документознавство та інформаційна діяльність»;

Хомік  Оксану Миколаївну – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри «Фізична культура і спорт»;

Герасимюк Лесю Сидорівну – старшого викладача кафедри «Документознавство та інформаційна діяльність».

Піднесений настрій упродовж урочистостей гостям дарували студенти Академії, а родзинкою заходу став святковий торт, яким мали змогу посмакувати усі охочі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: