22:45, 27 Лютого 2023

Волинський рибалка став чемпіоном світу з ловлі риби на мормишку

25 та 26 лютого відбувся дев’ятнадцятий чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду. Змагання проходили на озері Виртс’ярв у Естонії.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

До складу збірної України увійшли спортсмени: Ігор Новгородський, Олексій Зайко, Дмитро Корзенков, Михайло Гордієнко, Павло Хвас, Віталій Яцина. Головний тренер –  Віталій Левченко.

Загалом у чемпіонаті Світу з ловлі риби на мормишку з льоду взяли участь спортсмени з 11 країн. Лідером світового турніру стала команда з України. Друге місце посіла збірна Литви, третє – Латвії.

В особистому заліку перше місце посів українець  Олексій Зайко. Спортсмен набрав 2 бали та наловив 7,9 кг риби. Другим став спортсмен з Латвії Андріс Джерумс з 3 балами та 7,5 кг риби. Третє місце у турнірній таблиці посів також українець Ігор Новгородський, який набрав 4 бали та зміг зловити 8,8 кг риби.

За збірну України змагався спортсмен з Любомля – Павло Хвас, який в особистому заліку посів 7 сходинку (5 балів, 8,5 кг риби).

«Волинський рибоохоронний патруль вітає українську команду з перемогою! Бажаємо переможцям подальших спортивних здобутків, натхнення, незламного оптимізму та постійного розвитку. Такі змагання сприяють популяризації спортивного рибальства та здорового способу життя», – йдеться у повідомленні.

Довідкова інформація

Нагадаємо, що на XVIІІ чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку, який пройшов 18 лютого 2022 року у Литві, команда України здобула бронзу.