18:49, 20 листопада 2019

Волинський письменник презентує у Луцьку нову книгу

24 листопада о 17:00 в луцькій книгарні “Є” (вул. Лесі Українки, 30) відбудеться презентація роману волинського письменника і журналіста Віталія Клімчука “Подвійний стандарт”.

Про це повідомили організатори презентації.

У київському виданні братів Капранових, яке видало книгу зазначають, що роман “Подвійний стандарт” Віталія Клімчука —  це книга для тих, хто цінує післясмак прочитаного, адже згодом поле для осмислення стає безмежним. Автор, який своїм романтичним стилем письма нагадує українських класиків на кшталт Миколи Хвильового розкриває доволі не сердечний бік людської сутності.

В основі тексту — часовий відрізок, в якому Україна еволюціонує від Радянського Союзу до незалежності. Водночас прогрес в світобаченні українців подекуди відсутній. Головний герой тексту — соціум, який через свої страхи не може (а, можливо, й не хоче) змінюватися. У книзі читач познайомиться з представниками усіх верств населення: робітником, держчиновником, священослужителем, повією і дізнається, що сплітає долі цих людей міцніше за грім і блискавку.

Зазначають, що “Подвійний стандарт” — роман у віршах, що оформлені в особисті “моно-ложні” сповіді. Ця книга істотно відрізняється від сучасних українських новинок в літературі. Та суть навіть не у подачі. Цей самобутній текст дає змогу зрозуміти витоки людської лицемірності, народженої законами сучасного суспільства. Наче лакмусовий папірець, книга проявляє межі людської духовності та гріховності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: