12:28, 22 листопада 2019

Волинський краєзнавець отримав посаду в міській раді

Волинський краєзнавець Олександр Котис отримав нову посаду у Луцькраді.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови з кадрових питань від 21 листопада 2019 року.

21 листопада Олександра Котиса перевели на посаду начальника відділу охорони культурної спадщини департаменту культури Луцької міської ради, як такого, що успішно пройшов стажування, з посади радника міського голови з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

Підстава: заява О.Котиса,   індивідуальний план, доповідна записка  стажиста, висновки про стажування.

Йому присвоїли 11-й (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

«Установити Олександру Михайловичу, начальнику відділу охорони культурної спадщини департаменту культури Луцької міської ради, надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Взяти до уваги, що О.Котису встановлена надбавка за вислугу років  у розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, що відповідає його стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування  станом  на  21 листопада 2019 року — 6 років 8 місяців 3 дні.

Установити надбавки за ранг та за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи О.Котису з 21 листопада 2019 року», – йдеться у розпорядженні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: