22:41, 16 Жовтня 2019

Волинський коледж відсвяткував ювілей. ФОТО

Волинський коледж НУХТ відсвяткував своє 135-річчя.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Сьогодні, 17 жовтня, у стінах Волинського коледжу Національного університету харчових технологій відбулись урочистості з нагоди 135-річчя навчального комплексу та Дня працівників харчової промисловості. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представники обласної влади, державної служби якості освіти та Волинського обласного центру зайнятості.

Студенти закладу привітали гостей хлібом та сіллю, а також показали свою кулінарну майстерність, провівши невеликий екскурс різноманіттям світової кухні.

Головні урочистості відбулись в актовому залі закладу, де з вітальним словом до присутніх звернулась Ірина Чебелюк.

«Ваш заклад славиться вмілими спеціалістами, потреба в яких є не тільки на теренах України, а й за кордоном. Від щирого серця хочу привітати з нагоди сьогоднішнього свята тих, хто дає знання, вміння і навички молодому поколінню. Вітаю вас і бажаю здоров’я, наснаги, терпіння та нових технологій.

Дорогі студенти! Вітаю і вас, та бажаю, щоб час навчання ви використали максимально, а отримані знання зуміли втілити в життя, удосконалити і покращити. Не може інфраструктура області і міста існувати без харчових технологій. Ви потрібні нам, місту і області»”, — сказала пані Ірина.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення успіху в навчанні та вихованні учнів та студентів, професійні здобутки у сфері освіти і науки та з нагоди 135-річчя навчального комплексу Національного університету харчових технологій викладачам закладу оголосили подяку міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: