12:36, 13 Травня 2024

Волинських поліцейських навчали, як реагувати на домашнє насильство

У рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» та Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, на базі тренінгового центру ГУНП у Волинській області провели тренінгові заняття із поліцейськими превентивного блоку Луцького і Ковельського РУП та Камінь-Каширського і Володимирського РВП. Мета тренінгу – надання основних та необхідних знань щодо реагування на випадки домашнього насильства.

Про це йдеться на сайті поліції Волині.

Начальник сектору ювенальної превенції області Інна Остапович та старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності в області Мартіна Москалець розповіли офіцерам поліції основні аспекти документування фактів домашнього насильства, а також права та обов’язки поліцейських щодо роботи з дітьми та заходи поліцейського піклування.

Під час тренінгу старший психолог сектору психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Мар’яна Микитюк поінформувала про аспекти надання першої психологічної допомоги за програмою Ізраїльської коаліції по роботі з травмою (ITS-IsraelTraumaCoalition). Психологиня роз’яснила протокол першої психологічної допомоги МААСЕ та базовий протокол саморегуляції чотири стихії.

Крім того, учасники тренінгу розглянули правила спілкування із постраждалими від домашнього насильства, правила поведінки поліцейського з психічно хворими людьми, алгоритм спілкування із військовослужбовцями та рекомендації поводження із «роздратованим» громадянином. Також, з працівники провели тестування на знаходження ресурсного каналу для подолання стресових подій, які виникають у повсякденному житті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: