16:37, 02 Липня 2020

Волинських податківців привітали з професійним святом

Відзнаки податківцям вручав заступник голови Волинської ОДА.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

25 червня цього року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом установив в Україні професійне свято – День податківця України, яке відзначатимуть щороку 2 липня.

Відтак, сьогодні представники влади – заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, голова обласної ради Ірина Вахович та заступник Луцького міського голови Григорій Недопад завітали на урочисті збори в Головне управління ДФС у Волинській області та привітали волинських податківців з професійним святом, вручили високі обласні нагороди.

Олександр Васильович від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка привітав податківців із професійним святом.

«Щодня ви виконуєте надважливе завдання – наповнюєте державну скарбницю. Завдяки вашій роботі забезпечується наповнення бюджетів усіх рівнів. Від вашої роботи залежить добробут наших громадян та економічна міць держави. Впевнений, що команда волинських податківців подолає усі труднощі та з гідністю прийме виклики сьогодення, – сказав заступник голови ОДА. – Бажаю вам натхнення та творчої енергії. Міцного здоров’я вам та вашим родинам. Зі святом!».

Також Олександр Троханенко зазначив, що як ніхто розуміє, як нелегко бути податківцем. Адже сам не один рік працював у цій сфері та відчув на собі усі особливості цієї роботи. Відтак, побажав присутнім завжди бути на висоті та з честю внести звання «податківець».

Опісля заступник голови ОДА вручив нагороди та подяки обласної державної адміністрації.

За високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у реалізацію державної податкової політики, сумлінну працю та з нагоди Дня податківця України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено працівників Головного управління ДПС в області. А саме:

Дейнегу Руслану Ярославівну – заступника начальника управління начальника  відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб;

Іванова Вадима Аркадійовича –  начальника управління податкового моніторингу;

Куньчик Галину Євгенівну – заступника начальника управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Луцького управління;

Малярчук Людмилу Миколаївну – заступника начальника управління – начальника відділу ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів;

Поляка Романа Миколайовича – головного державного ревізора-інспектора   відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування.

Подяку голови обласної державної адміністрації отримала очільниця Головного управління  ДПС у Волинській області Савчук Світлана Павлівна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: