22:59, 21 листопада 2021

Волинських аграріїв привітали із професійним святом

З професійним святом працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу привітали голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Голова Волиньради зазначив, що агропромисловий комплекс – це не тільки провідна галузь місцевої економіки, а й – головне джерело доходів волинських селян. В області працює близько 1000 агропідприємств, із них – 700 фермерських господарств. Крім традиційних напрямків – рільництва, овочівництва, тваринництва волинські сільськогосподарники активно розвивають також садівництво, ягідництво, опанували вирощування бобових та олійних культур.

«Кажуть: не хлібом єдиним живе людина. Але плодів праці рук ваших  потребують усі без винятку. Ви взяли на себе найважчу і найважливішу місію – працювати на землі і годувати країну. Це дуже непроста галузь, але вона тримається на тих, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя. Сьогодні більшість волинських аграрних господарств – це високотехнологічні підприємства. Аграрії – серед найбільших платників податків та найпотужніших роботодавців. Ви створюєте умови, за яких волиняни розвивають власний край, а не чужі економіки. Не можу не подякувати аграріям за суттєвий соціальний внесок та розвиток інфраструктури територій», – звернувся Григорій Недопад до сільськогосподарників.

Він також нагородив подяками обласної ради колективи: приватно-орендного сільгосппідприємства імені Т. Шевченка (засновник Андрій Турак); «П’ятидні» (засновник Валерій Діброва);  «Городище» (засновник Анатолій Никонюк); «Романів» (засновник Віталій Заремба); «Чебені плюс» (засновник Анатолій Каленюк); фермерських господарств «Західний Буг» (засновник Сергій Юнак); «Перлина Турії» (засновник Володимир Яренчук); «Аміла» (засновник Роман Микитюк).

Також за дорученням очільника обласної ради Григорія Недопада його заступник Григорій Пустовіт з нагоди професійного свята привітав колективи трьох потужних сільгосппідприємств Луцького району:

«Без ваших успіхів та високих результатів роботи Волинь не мала б такого статусу. Дозвольте висловити глибоку подяку та шану за професійність, працелюбність, терпіння всім, хто працював і працює на землі. Нехай ваш досвід, невтомність та наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків. Бажаю вам міцного здоров’я,  добробуту, миру, родинного затишку та Господньої опіки».

Григорій Пустовіт відзначив подяками головного представницького органу краю аграрні підприємства «Україна-Баїв» (керівник – Ігор Павлович); «Несвіч» (керівник – Володимир Кучера); «Макс ком» (керівниця – Оксана Щерблюк).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: