10:11, 08 Червня 2020

Волинській єпархії ПЦУ дозволили здійснити поліпшення комунальної будівлі в Старому місті Луцька

Єпархія зможе здійснити поліпшення орендованої комунальної будівлі на вулиці Кафедральній, 14 у Луцьку.

Про надання дозволу на проведення невідокремлюваних поліпшень орендованого майна йдеться у розпорядженні голови Волинської облради.

Дозвіл надали, враховуючи клопотання Керуючого Волинською єпархією Православної Церкви України Митрополита Луцького і Волинського Михаїла від 28 квітня 2020 року № 30, клопотання комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» від 21 травня 2020 року № 162 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 29 травня 2020 року № 65/4.

«Надати дозвіл релігійній організації «Управління Волинської єпархії Православної Церкви України» на проведення невідокремлюваних поліпшень орендованого майна, що знаходиться на вулиці Кафедральній, 14 у м. Луцьку, площею 147,3 метра квадратного та орендується на підставі Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області від 11 лютого 2020 року № 1К/2020 за умови, що всі невідокремлювані поліпшення орендованого майна залишаються у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та передаються балансоутримувачу.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради», – йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: