09:12, 01 Квітня 2020

Волинській обласній лікарні передали дві тисячі банок антисептика

Працівники медичних закладів є у групі підвищеного ризику, адже щодня приймають пацієнтів та можуть заразитися різного роду інфекціями. Питання дезінфекції та особистої гігієни нині постає дуже гостро, адже висока ймовірність «підхопити» коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Допомогти працівникам комунального підприємства “Волинська обласна клінічна лікарня” із антисептиком вирішили у Луцькій міській раді. Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук передав в.о. директора установи Олександру Дудару 2000 банок антисептика ДАН-2. Цей засіб пройшов необхідну перевірку та має всі сертифікати, безпечний для використання та не пересушує шкіру рук.

Олександр Дудар подякував Ігорю Поліщуку та Луцькій міській раді за надану допомогу. «Антисептик нині дуже необхідний, аби персонал лікарні міг обробляти руки. Він у зручній упаковці і лікар, медсестра чи санітарка зможуть покласти його у кишеню халата та використовувати у мірі необхідності», – зазначив він.

У свою чергу, Ігор Поліщук додав, що Луцька міська рада замовила 10000 одиниць антисептика, який безкоштовно видаватимуть лучанам, працівникам соціальних служб, медикам, правоохоронцям, інспекторам муніципальної варти та усім, хто посилено працює у зв’язку з карантином. «Вчора ми передали 1000 банок антисептика комунальному підприємству «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», а сьогодні – 2000 банок Волинській обласній клінічній лікарні. Будемо передавати поступово у всі медичні заклади міста. Як завершиться ця партія, то придбаємо ще антисептика», – наголосив він.

Також радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що Луцька міська рада значні кошти виділила на боротьбу з коронавіросною інфекцією. «Для Волинської обласної клінічної лікарні, як базової по боротьбі з цією недугою, з міського бюджету передбачили 60 мільйонів гривень. На інші цілі, які включають у себе дезінфекцію, засоби захисту для лікарів міських лікувальних закладів, необхідне обладнання передбачено ще 15 мільйонів гривень. Тобто, уже 75 мільйонів гривень Луцька міська рада виділила на боротьбу з коронавірусом. Сподіваємося, що вжиті нами заходи не дозволять поширитись цій недузі. Хочеться, щоб якомога менше лучан та волинян захворіли на коронавірус, аби ми швидше пережили це випробовування та повернулися до нормального режиму життя», – зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: