10:10, 03 Травня 2020

Волинські волонтери збирають допомогу для бійців

Громадська благодійна організацію «Волонтерський центр «Серце патріота» збирає кошти, аби придбати деяку техніку та їжу для бійців.

Волонтери відправляться 30 травня до зони ООС.

Зокрема вони хочуть придбати для бійців, які на цей час виконують бойові завдання в зоні об`єднаних сил у Донецькій області, генератор,  побутову техніку (можливо вживану, а саме: бойлер, морозильні камери, пральні машини і т. п.), акумулятор для автомобіля,  гума 4 шт 185/70/R14 C, 4 шт 235/65/R16 C, інструменти для ремонту автомобіля, маскувальні сітки,  засоби особистої гігієни, солодощі, чай, кава, а  також дизельне пальне для автомобілів, що будуть перевозити допомогу.

Номер картки Приватбанку для  допомоги — 5218 5722 2143 5071 (Балицький Сергій Іванович). 

Волонтери центру «Серце патріота» уже  230 разів  доставили допомогу захисникам, які боронять кордони нашої держави на Сході: військове обмундирування, технічне обладнання, медикаменти, засоби для обігріву та освітлення, одяг, взуття, продукти харчування та речі особистої гігієни. Також придбали та передали  Збройним силам України, які виконують завдання в зоні проведення ООС у Донецькій та Луганській областях, автомобілі підвищеної прохідності “Opel Frontera”, “Nissan Terrano”, “Jeep”, “Ниви” та “УАЗи”.

Контактна особа: головний волонтер-координатор Ольга Балицька,  тел. +38 (050) 80 197 02.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: