10:11, 07 Серпня 2023

Волинські страхувальники сплатили понад 5,4 мільярда гривень єдиного внеску

За підсумками січня-липня 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 5,439 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума перерахованого єдиного внеску на 1,1 мільярда гривень перевищує аналогічні надходження минулого року, — повідомляють у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

«Навіть в умовах воєнного стану держава опікується захистом і фінансовим забезпеченням соціально вразливих груп населення. Тому надзвичайно важливо, щоб кошти для виконання програм соціального забезпечення надходили ритмічно. Завдяки відповідальній позиції волинських страхувальників в області фіксуємо позитивну динаміку сплати єдиного внеску», — коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що податкова служба спільно із Держпраці  проводять активну роз’яснювальну роботу з працедавцями, які не завжди дотримуються вимог закону у сфері оплати праці.

«Ми переконуємо таких представників бізнесу відмовитися від практики використання «тіньових» працівників. Наш аргумент — незадекларована праця завдає шкоди обороноздатності країни, а неформальна економіка сприяє існуванню недобросовісної конкуренції. Лише за умови цивілізованих трудових відносин і сумлінної сплати податків держава спроможна фінансувати видатки на соціальний захист громадян та оборону», — підсумував Сергій Лисеюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: