08:44, 18 Червня 2024

Волинські спрощенці спрямували до місцевих бюджетів у понад півтора рази більше єдиного податку

За підсумками січня-травня 2024 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 682,1 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку в області на 58,3 відсотка перевищують показники аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб-підприємців до бюджетів громад – 532,9 мільйона гривень. Юридичні особи-спрощенці сплатили 114,3 мільйона гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 34,9 мільйона гривень єдиного податку.

Стабільно позитивну динаміку надходжень єдиного податку в області  фіксують з початку року. Маючи такого надійного партнера в питанні залучення податкових надходжень, громади можуть планувати видатки з врахуванням вагомого внеску представників малого бізнесу, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Дбаючи про зручність комунікації платників з контролюючим органом, ДПС пропонує фізичним особам-підприємцям сучасний сервіс – мобільний застосунок «Моя податкова», який надає нові можливості для дистанційного звітування, отримання інформації та сплати податків.

Нагадаємо, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП:

– Мій ФОП у розділі «Мої дані» застосунку: інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування;

– подання податкових декларацій платника єдиного податку: для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі «Послуги»;

– сплата податків: доступна у «Стані розрахунків з бюджетом» розділу «Послуги».

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: