22:16, 19 Липня 2023

Волинські спрощенці спрямували до бюджетів громад на чверть більше єдиного податку

За підсумками першого півріччя 2023 року господарюючі суб’єкти Волині, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 492,7 мільйона гривень єдиного податку. Сума сплаченого єдиного податку в області на 25 % перевищує аналогічні надходження торік.  

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Майже півмільярда гривень єдиного податку до бюджетів громад – вдалий підсумок першого півріччя. Очевидно, що малий бізнес досить успішно адаптувався до діяльності в умовах воєнного стану та відновив ділову активність. Чесною сплатою податків підприємці демонструють власну відповідальну позицію та залишаються надійними партнерами місцевого самоврядування у питанні забезпечення фінансової самостійності громад», – вважає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Як свідчить аналітика, найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад спрямували спрощенці-фізичні особи — 355,5 мільйона гривень єдиного податку. У загальній сумі сплаченого єдиного податку 95,8 мільйона гривень – внесок юридичних осіб. Сільськогосподарські товаровиробники перерахували до місцевих бюджетів 41,4 мільйона гривень єдиного податку.

«Безумовно, що сучасні інформаційні технології, що впроваджені у процес податкового супроводу платників, допомагають представникам підприємництва звітуватися та отримувати необхідну інформацію про податкові зобов’язання без візиту до податкового інспектора. Взаємодія з контролюючими органами за посередництвом  електронних сервісів – один із тих чинників, які дозволяють успішно спілкуватися з ДПС дистанційно», — підкреслив Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податковий борг можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: