15:10, 16 Липня 2020

Волинські спрощенці спрямували до бюджетів громад майже 300 мільйонів гривень єдиного податку

Протягом першого півріччя поточного року до місцевих бюджетів Волині сплатили 296,2 мільйона гривень єдиного податку. Загальна сума сплаченого волинськими спрощенцями податку на 12,1 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Спад надходжень єдиного податку за підсумками першого півріччя поточного року фіксують серед юридичних осіб та сільськогосподарських товаровиробників. А от підприємці-фізичні особи впевнено додали до минулорічних показників плюс 16,6 відсотка надходжень єдиного податку, – констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Нам приємно відзначити, що податкова культура фізичних осіб-підприємців – найбільш чисельної групи платників, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, досить висока. Розуміючи труднощі економічного характеру, з якими доводиться стикатися мікробізнесу, щиро дякуємо тим підприємцям, які старанно виконують свої податкові зобов’язання. До речі, в період карантину саме підприємці-фізичні особи стали більш активно користуватися електронним форматом спілкування з фахівцями податкової служби», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Тим часом, у податковій службі краю ще раз нагадують представникам бізнесу про переваги звітування через Електронний кабінет. Важливо, що до 70 відсотків від усіх декларацій від підприємців-фізичних осіб Волині подаються на опрацювання до ДПС за посередництвом електронної пошти.

«Електронні сервіси – найбільш зручний та ефективний спосіб сформувати і подати звіти до ДПС, отримати корисну інформацію чи необхідну довідку. Тож, представникам бізнесу зовсім не обов’язково планувати візит до податкової інспекції, щоб подати паперовий звіт. В період коронакризи електронний формат взаємодії з контролюючими органами не лише економить час, а й убезпечить від загрози  підхопити небезпечний вірус», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: