15:30, 12 Квітня 2021

Волинські спрощенці сплатили до місцевих бюджетів 177,8 мільйона гривень єдиного податку

За підсумками першого кварталу 2021 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 177,8 мільйона гривень єдиного податку.

Про це повідомляють в ГУ ДПС у Волинській області.

Всупереч карантинним обмеженням наразі в області – позитивна динаміка надходжень єдиного податку. Зокрема, місцеві громади отримали на 7,4 відсотка більше єдиного податку проти аналогічного періоду торік.

«Навіть за надскладних обставин в умовах світової пандемії представники малого підприємництва своєчасно виконують зобов’язання перед бюджетом. Коронакриза не лише внесла суттєві корективи в діяльність усіх секторів економіки, але й змусила мобілізуватися та шукати нові, більш адекватні реаліям підходи до роботи. Податкова служба теж пропонує платникам нові і сучасні можливості для взаємодії з ДПС через  Електронний кабінет», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що лише за умови максимального сприяння діяльності  легальних бізнес-проектів громади зможуть залучити необхідні надходження податків і зборів.

«Фінансовий внесок підприємців – спрощенців до бюджетів громад завжди був вагомим і бюджетоутворюючим. Тож рекомендуємо лідерам місцевого самоврядування пильнувати, щоб підприємницькі ініціативи втілювалися з дотриманням вимог податкового законодавства», –  підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що на Волині фахівці Центрів обслуговування платників та волонтери допомагатимуть підприємцям подати оновлену звітність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: