22:53, 01 Серпня 2020

Волинські спортсмени здобули перемоги під час другого дня чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Другий день чемпіонату України пам’яті В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное приніс для збірної Волині нові перемоги.

Про це інформує управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Переможцем чемпіонату України у змаганнях каное-двійок, з результатом високого міжнародного рівня 3.35,92 на дистанції 1000 м став Юрій Вандюк з міста Ковеля. Також спортсмен здобув першість на дистанції 500 м на каное-одиночці.

Марія Повх з міста Луцька, стала золотим призером на байдарці-двійці на дистанції 500 м (олімпійська дистанція), показавши результат високого міжнародного рівня – 1.43,18 час проходження дистанції. Також спортсменка виборола перше місце на байдарці-одиночці на дистанції 500 м.

Віталій Цуркан з міста Луцька, здобув срібло на каное-двійці на дистанції 500 м.

На дистанції 500 м на каное-четвірці Павло Семенюк, Антон Кисіль, Павло Борсук та Назар Остапчук здобули друге призове місце.

Ілона Грабовець з міста Ковеля, виборола бронзу на каное-двійці на дистанції 1000 м з результатом часу проходження 4.46,84.

Пишаємося волинськими веслувальниками і бажаємо їм та тренерському складу наснаги та подальших перемог!

Нагадаємо, особистий чемпіонат України пам’яті В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках та каное, що проходить в місті Дніпро, триватиме до 2 серпня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: