19:48, 01 Липня 2021

Волинські спортсмени-юніори стали переможцями чемпіонату України з легкої атлетики

29-30 червня у Луцьку на стадіоні Авангард відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях участь взяли близько 500 легкоатлетів з 25 областей України. У підсумку змагань команда Волинської області посіла 8 місце у рейтинговому списку. Волинські легкоатлети здобули 6 медалей різного ґатунку.

Про це повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Зокрема, чемпіонами України серед юніорів стали:

Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на дистанції 10000 метрів, з результатом 47:49.56.

Тарас Корецький у спортивній ходьбі на цій же дистанції з результатом 43:18,97 та виконав норматив на чемпіонат світу, який відбудеться в м. Найробі (Кенія).

Юлія Петрик у бігові на дистанції 3000 м, з результатом 9:56,96. Тренують чемпіонів Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

Марія Алєйнікова стала срібною призеркою у стрибках у висоту. Тренери – Захарченко М.П. та Скалоцька М.В.

Бронзові сходинки п’єдесталу посіли Юлія Шатохіна у метанні молота, тренери – Ясенецький В.С. і Черкашин Р.Є та Людмила Шпак у стрибках у висоту, тренує спортсменку Король В.І.