14:30, 20 Липня 2021

Волинські спортсмени візьмуть участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Семеро спортсменів-важкоатлетів із трьох громад Волині віком 14-17 років візьмуть участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Чемпіонат відбуватиметься 20-28 серпня в місті Цеханув, що в Республіці Польща.

Так, з Люблинецької громади Волинь представлятимуть атлети Михайло Новосад та Богдан Нікітін (тренер Дмитро Чеховський). З Камінь-Каширської – Катерина Малащук, Олександра Чмух, Марія Чмух та Софія Козак (тренери Валентин Андрусь та Богдан Андрусь). З Луцької – Дарина Сахарук (ШВСМ «Колос», тренери Юрій Стаднюк та Андрій Авраменко).

Директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко зазначає, що діти, які візьмуть участь у змаганнях, займаються в спортивних школах, які є комунальними закладами. Додає: участь одного спортсмена в чемпіонаті – задоволення досить дороге, тому, аби спортсмени могли представляти нашу область на європейських змаганнях, доводиться відшуковувати кошти.

«Федерація важкої атлетики Волині  висловлює щиру подяку усім небайдужим , хто взяв участь у процесі підготовки спортсменів  до змагань та підтримав їх, – сказав Андрій Авраменко. – Ми вдячні голові обласної ради Григорію Недопаду та депутатам обласної ради, зокрема Юрію Поліщуку та Анатолію Філюку, головам громад – Віктору Пасю та Наталії Сіховській. Окрема подяка Президенту Федерації важкої атлетики Волині Олександру Лазорку».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: