15:26, 21 Жовтня 2019

Волинські спортсмени перемогли у легкоатлетичних першостях. ФОТО

На два дні Івано-Франківськ став осередком легкоатлетичних першостей. 19-20 жовтня там відбулися ХХIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді.

Про це повідомили у відділі фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Отож, чемпіонат України завершився для волинських ходунів сріблом. Загальнокомандний рахунок наших атлетів склав  410 очок, осібно — першим фінішував Андрій Марчук.  У командному чемпіонаті та Кубку теж маємо друге загальнокомандне місце.

У Івано-Франківську продовжила свою переможну ходу і Любешівська ДЮСШ. Нагадують, юні любешівчани вже здобули низку легкоатлетичних перемог у першостях спортивних шкіл. І прикарпатський командний чемпіонат не став винятком. Любешівські спортсмени в п’яте стали кращими серед ДЮСШ.

Як повідомляє на своїй “Фейсбук”-сторінці тренер Валентина Борисюк, атлети завершили сезон із такими результатами: 1 місце — Валерія Шоломицька;  2 місце — Тарас Корецький; 2 місце — Дмитро Медведюк;  2 місце — Катерина Токарчук ; 5 місце — Іванна Меліщук; 2 місце — Оксана Лук‘янович; 3 місце — Катя Причиніч; 1 місце — Андрій Токарчук; 5 місце — Аня Матрунчик; 6 місце — Ярослав Базелюк; 4 місце — Яна Фарина; 3 місце — Андрій Синдюк.

До слова Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України.