17:13, 23 листопада 2023

Волинські школярі збирають монети для допомоги ЗСУ

З 4 вересня до 30 листопада 2023 року в рамках благодійної акції «Смілива гривня» на всій території країні збирають монети номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 і 10 гривень. Волинські школярі долучилися до ініціативи, яка має на меті зібрати кошти на потреби ЗСУ.

Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Організатором благодійної акції «Смілива гривня» є Національний банк України. Насамперед вона спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році. Загалом тоді вдалося зібрали майже 5 мільйонів гривень у вигляді монет, з них понад 4 мільйони гривень надійшло від закладів освіти.

Як розповіла начальниця управління освіти облдержадміністрації Наталія Матвіюк, цьогоріч чимало навчальних закладів Волині організували збір монет. До акції долучилися всі учні: від найменших першачків до старшокласників. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям педагогів, дітей та їхніх батьків.

«Це чудова можливість для кожного зробити свій внесок для наближення нашої перемоги. Зібрані кошти передадуть на потреби української армії», – зауважила Наталія Матвіюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: