21:45, 10 Лютого 2020

Волинські школи перевіряють на пожежну безпеку

В Локачинському районі продовжуються позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Про це інформує ДСНС у Волинській області.

Так днями провели позапланові перевірки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів на території Затурцівської ОТГ. Увагу звертали на відповідність чинним нормам та правилам шляхів евакуації з приміщень, стану електромережі, блискавкозахисту, зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, забезпеченість справними первинними засобами пожежогасіння, наявністю систем пожежної сигналізації, проведення вогнезахисту дерев’яних елементів покрівель будівель тощо.

З керівниками та працівниками закладів провели додаткові протипожежні інструктажі та наголосили на усуненні в повному обсязі виявлених порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Також учням та вихованцям закладів довели основні вимоги пожежної безпеки та проведено навчальні евакуації з закладів по сигналу «Пожежа». Окремо учням розповіли інформацію щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних приладів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: