12:05, 29 Вересня 2020

Волинські рибпатрульні за тиждень викрили дев’ять порушень природоохоронного законодавства

У період з 21 по 28 вересня державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю зафіксували дев’ять порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали п’ять протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та два – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Оформили два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За даний період на порушників наклали 255 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили сім заборонених знарядь лову»,– повідомив керівник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Для прикладу, 22 вересня рибпатрульні викрили грубе порушення Правил рибальства. Близько 17 години громадянин здійснював вилов риби забороненим сітним знаряддям лову. Інцидент стався на р. Сапалаївка у парку 900-річчя у місті Луцьк.

26 вересня в ході рибоохоронного рейду на водному об’єкті, поблизу с. Колона Іваничівського району викрили аналогічне порушення. Громадянин за допомогою мисинової сітки здійснював вилов водних біоресурсів. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На  усіх викритих громадян склали протоколи про адмінправопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до судів для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

Волинський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватися Правил рибальства, використовувати дозволені снасті та пам’ятати про добову норму вилову. Дотримання простих норм сприятиме збереженню природних багатств. Про порушення Правил рибальства прохання повідомляти на «гарячу лінію» рибпатрулю 067 360 78 40.

Довідкова інформація

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів. Порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: