18:53, 27 листопада 2020

Волинські рибпатрульні передали до Луцького зоопарку понад 100 кг риби

27 листопада державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля передали 111 кг свіжоморожених водних біоресурсів до Луцького зоопарку. На корм тваринам віддали 54,5 кг риби, конфіскованої у порушників природоохоронного законодавства, та 56,5 кг — вилученої згідно з актами безгосподарського майна на водних об’єктах області за 2 півріччя 2020 року.

Про це інформують у прес-службі Волинського рибоохоронного патруля.

«Вилучені у порушників водні біоресурси зберігаються на складі Управління. Відповідно до рішень районних судів про конфіскацію водних біоресурсів, комісією приймається рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У цьому випадку риба передається комунальному підприємству Луцький зоопарк», — повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить подібну акцію. Так, 13 червня цього року у зоопарк було передано 60 кг водних біоресурсів. В Управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

Довідкова інформація. За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: