10:40, 13 Червня 2023

Волинські рятувальники у складі української делегації з робочим візитом відвідали Молдову

7-10 червня делегація українських рятувальників з робочим візитом відвідала Республіку Молдову. У складі делегації — заступник начальника ГУ ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Василь Оліферчук.

Про це йдеться на сторінці рятувальників у “Фейсбук”.

Українці ознайомилися з досвідом реалізації австрійсько-молдовського проєкту з розвитку системи добровільного пожежництва в населених пунктах Республіки Молдова, що уже десять років впроваджується за підтримки австрійських експертів, а також обговорили перспективи започаткування подібного проєкту в нашій державі.

У рамках візиту налагодили взаємодію представників ДСНС України, Асоціації міст України, Асоціації міст Республіки Молдова, Асоціації муніципалітетів Австрії та Федеральної асоціації пожежної охорони Австрії.

Українська сторона відвідала добровільні пожежні підрозділи, створені у рамках австрійсько-молдовського проєкту, та ознайомилася з роботою професійних вогнеборців.

За результатами поїздки будуть розглянуті варіанти започаткування австрійсько-молдовсько-українського проєкту з розвитку системи добровільної пожежної охорони в Україні та Волині зокрема.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: