19:44, 23 Вересня 2020

Волинські рятувальники тренувалися рятувати людей під час пожеж

23 вересня відбулися тренування рятувальників діям в непридатному для дихання середовищі та в умовах, максимально наближених до реальних пожеж: співробітники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нововолинськ, 7-ї ДПРЧ м. Володимир-Волинський, 18-ї ДПРЧ смт Іваничі Управління ДСНС у Волинській області тренувалися на базі Львівсько-Волинського гірничорятувального загону у м.Нововолинськ, а рятувальники 8-ї ДПРЧ м. Камінь-Каширський та 11-ї ДПРЧ смт Шацьк провели тренування на спеціальному комплексі у м.Ковелі.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

22 вересня заняття провели рятувальники 10-ї ДПРЧ м.Любомль, 14-ї ДПРЧ смт Ратне у теплодимокамері м.Ковеля, а також 3-ї ДПРЧ м.Рожище, 6-ї ДПРЧ м.Ківерці у теплодимокамері в м.Луцьку.

Вогнеборці у апаратах на стисненому повітрі та в бойовому спорядженні у складі ланок газодимозахисної служби тренувались проводити пошуково-рятувальні дії в охоплених вогнем будинках в підвалах та на висотах, в’язати рятувальні вузли на потерпілому.

Всього в навчаннях взяли участь понад 60 рятувальників. Заняття проводились під керівництвом співробітників оперативно-координаційного центру Управління ДСНС області з дотриманням вимог техніки безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: