12:35, 28 листопада 2023

Волинські рятувальники поглиблюють співпрацю з польськими колегами та волонтерами

Аби підвищити рівень знань волинських вогнеборців-волонтерів з правил надання долікарської допомоги, сьогодні до ГУ ДСНС області прибули представники Люблінського регіонального управління Державної пожежної охорони Республіки Польща.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

Польські вогнеборці провели для членів добровільних та місцевих пожежних команд Волині навчання з порядку надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій, ДТП, від опіків, щодо порядку проведення серцево-легеневої реанімації та зупинки критичної кровотечі.

Начальник Головного Управління ДСНС області Мирослав Дем’янчук провів з своїм колегою з Люблінського воєводства робочу зустріч, ознайомив його та колег з умовами несення служби, спеціальною технікою та обладнанням, що стоїть на озброєнні в підрозділах служби 101 Волині. Очільник волинських рятувальників висловив слова вдячності польським колегам-вогнеборцям за незмінну, потужну допомогу та підтримку в скрутні часи.

Візит відбувся на виконання плану роботи українсько-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій на 2021-2023 роки, а також підвищення безпеки на транскордонній території Волинської області та Люблінського воєводства.

Після завершення навчання волинські вогнеборці-волонтери отримали від польських пожежників сертифікати щодо проходження навчань з долікарської допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: