10:40, 14 Травня 2021

Волинські рятувальники ознайомили майбутніх журналістів з особливостями професії

13 травня співробітники прес-служби Головного управління ДСНС у Волинській області провели для студентів факультету журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки лекцію про досвід співпраці з працівниками засобів масової інформації та про особливості професії рятувальників.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

Лекція відбулась на території 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини у Луцьку на вулиці Грибоєдова, що має свою історію і зберегла неповторний колорит, а також є найдавнішою з усіх пожежних частин області.

Майбутніх журналістів ознайомили з структурою служби 101 Волині, розповіли про кількість пожежно-рятувальних підрозділів в області та місті Луцьку зокрема, їх оснащення та можливості щодо надання допомоги людям в кризових ситуаціях.

Окремою темою детально розібрали порядок співпраці прес-служби ГУ ДСНС області з журналістами обласних і центральних ЗМІ під час ліквідації резонансних пожеж і надзвичайних подій, які трапились в області протягом останніх 20-и років: ліквідації пожежі на нафтобазі в с. Крупа Луцького району в 2000-у, знешкодження десятків німецьких авіабомб, виявлених під залізничним мостом у річці Турія в місті Ковелі у 2004-у, ліквідація наслідків буревію у восьми районах Волині у 2007-у, ліквідація наслідків паводку волинськими рятувальниками на Прикарпатті у 2008 та 2019 роках, а також у Польщі в 2010-у, в Луцьку під час гасіння пожежі в ЦУМі у 2011-у, під час ліквідації наслідків обрушення під’їзду житлового будинку на вулиці Рівненській у Луцьку у 2012 році тощо.

Студенти спробували себе в ролі рятувальників у кабіні червонобокої пожежної техніки, а також «відчули на смак» вогнегасячу речовину під час ознайомлення з тренуванням спортсменів-рятувальників збірної команди області з пожежно-прикладного спорту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: