15:10, 02 Липня 2020

Волинські рятувальники отримали подяку за ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті

1 липня на адресу Управління ДСНС України у Волинській області надійшов лист від голови Ямницької сільської ради Івано-Франківської області Романа Крутія.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

Від імені сільської громади Роман Крутій висловив подяку команді волинських рятувальників, які долучилися до подолання наслідків повені на Прикарпатті.

«Висловлюємо щирі слова вдячності команді рятувальників зведеного загону підрозділів Управління ДСНС України у Волинській області, зокрема Руслану Лавренюку, Роману Котельчуку, Сергію Хижуну, Віталію Гергалу та Олександру Пуцю, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків стихійного лиха, що спіткало Ямницьку об’єднану територіальну громаду у червні 2020 року», – йдеться у листі.

Адресант  відзначив згуртованість, оперативність та професіоналізм рятувальників та поінформував, що вони успішно провели аварійно-рятувальні роботи з усунення наслідків повені в населених пунктах роботи громади, зокрема відкачували воду з підтоплених об’єктів, житлових будинків, господарських споруд, присадибних ділянок, а також розчищали об’єкти від перенесеного повінню захаращення  з повалених дерев і сміття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: