20:42, 18 Січня 2023

Волинські рятувальники нагадують про ризики занурення у крижану воду

У день Водохреща побутує традиція купань у крижаній воді. З цим пов’язані чимало ризиків для життя і здоров’я людей. Тож, рятувальники закликають громадян зважити на власні можливості та врахувати усі фактори й загрози перед тим, як занурюватися у крижану воду.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

На Волині 19 січня біля водойм розгорнуть дев’ять рятувальних постів, на яких чергуватимуть 39 рятувальників, а також перебуватиме дев’ять одиниць техніки ДСНС.

У Луцьку рятувальні пости діятимуть на Теремнівській водоймі та на пляжі на річці Стир в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки. За безпекою лучан пильнуватимуть фахівці водолазно-рятувального відділення м. Луцька. У Ковелі на час водохресних купань функціонуватиме рятувальний пост на міському водосховищі. Традиційно купатимуться й на озері Світязь в однойменному селі. Там чергуватимуть працівники відділення водолазно-рятувальних робіт. У Камінь-Каширському районі рятувальні пости діятимуть на озері Озюрко та на водоймі в селі Осівці, а також на пляжі в центральному парку та на пляжі «Сонячний» в селищі Любешів, крім того – на річці Прип’ять у селі Ветли.

Рятувальники рекомендують обирати для занурень виключно вказані місця, де діятимуть пости, й вкотре наголошують, що такі купання – небезпечні та екстремальні за своїм впливом на людське здоров’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: