18:15, 24 Вересня 2020

Волинські рятувальники дбають про пожежну безпеку виборчих дільниць

Напередодні виборів рятувальники активно перевіряють стан приміщень та будівель, які плануються використовуватись у якості виборчих дільниць. Інспектори ДСНС Волині оцінюють реальну готовність таких об’єктів до процесу волевиявлення громадян та за результатами перевірок надають керівникам об’єктів та головам виборчих дільниць рекомендації по усуненню виявлених протипожежних недоліків, а також визначають контрольні терміни.

Про це повідомили на сайті Управління ДСНС у Волинській області.

Зокрема, 24 вересня такі перевірки відбулися у Любомльському, Локачинському, Камінь-Каширському, Володимир-Волинському районах області та місті Нововолинську.

Під час перевірок рятувальники звертають увагу на стан утримання евакуаційних виходів, справність обладнання протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними у виборчому процесі, тощо).

Такі заходи будуть проводитися у кожному районі волинського краю для того, щоб забезпечити усім учасникам виборчого процесу безпечні умови для волевиявлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: