13:48, 13 Липня 2020

Волинські правоохоронці вилучили у мешканця Рівненщини бурштин

Волинські правоохоронці продовжують протидіяти незаконним оборудкам із бурштином, здійснюючи скоординовані органами прокуратури заходи.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

13 липня в ході рейду працівники Любешівського відділу поліції зупинили автомобіль, у пасажира якого, 25-річного мешканця Рівненщини, виявили та  вилучили “сонячний камінь” вагою 1,7 кг.

Відомості про незаконне зберігання чоловіком бурштину внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У кримінальному провадженні призначили низку експертиз, після отримання результатів яких вирішуватиметься питання про оголошення йому про підозру у вчиненні злочину.

Прокуратура області вкотре наголошує: згідно з санкцією ст. 240–1 КК України, за незаконне видобування бурштину, а так само за збут, придбання, зберігання, передачу, пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, передбачене покарання до трьох років позбавлення волі.

Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або у значних розмірах, або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: