20:47, 14 Січня 2021

Волинські працедавці торік спрямували на соціальні потреби понад 4,7 мільярда гривень єдиного внеску

На Волині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками 2020 року склали 4,747 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума перерахованого торік єдиного внеску на 7,9 відсотка перевищує показники 2019 року.

«Цей позитив у надходженнях єдиного внеску особливо важливий, якщо врахувати складні економічні умови, в яких здійснюють діяльність представники бізнесу. Пандемія COVID-19 внесла суттєві корективи до бізнес-планів господарюючих суб’єктів. Втім, сумлінний бізнес залишається надійним партнером держави, дбаючи про легальні робочі місця та сплату податків», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі краю особливо відзначають тих представників підприємництва, які дотримуються законодавчих вимог у сфері трудових відносин.

«Саме завдяки таким відповідальним представникам бізнесу кожен їх найманий працівник може розраховувати на підтримку держави у випадку втрати робочого місця. Більш того, саме за умови легальної роботи працівники отримують страховий стаж, що впливає на суму соціальної допомоги від держави у разі настання страхового випадку та пенсійних виплат у майбутньому», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: