11:37, 16 листопада 2020

Волинські працедавці сплатили майже 3,8 мільярда гривень єдиного внеску

За підсумками десяти місяців цього року на Волині сплатили 3,774 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума перерахованого страхувальниками області єдиного внеску на 189 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

«Ріст надходжень єдиного внеску на тлі коронакризи безумовно вказує на належний рівень податкової дисципліни волинського бізнесу. Варто особливо відзначити, що така відповідальна позиція представників підприємництва – це гарантії кожному працюючому на випадок втрати працездатності чи звільнення. А це означає, що у період світової пандемії кожен легальний працівник може розраховувати на допомогу держави у разі хвороби чи скорочення штату», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що лише взаємна  відповідальність платників податків та держави – в основі бюджетної стабільності країни та кожної громади.

«Що стосується соціальних виплат, як і фінансування заходів соціального характеру, то нинішній вкрай складний період вимагає від кожного працедавця не лише максимальних зусиль для збереження робочих місць, а й виняткового розуміння власної ролі у фінансовому забезпеченні спроможності держави виконувати свої завдання та функції», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: