09:20, 25 Грудня 2019

Волинські працедавці перерахували на соціальні потреби майже 4 мільярди гривень єдиного внеску

За підсумками січня-листопада 2019 року на Волині сплачено 3 мільярди 957 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Надходження єдиного внеску в області на 19,3 відсотка перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Про це повідомляє головне управління ДПС у Волинській області.

Господарюючі суб’єкти Волині у звітному періоді збільшили відрахування єдиного внеску на 641 мільйон гривень.

«За таким вагомим ростом – не лише підвищення зарплат, а відповідальність кожного працедавця, котрий дбає про соціальний захист своїх працівників та інтереси держави. Як відомо, лише офіційне працевлаштування дає право громадянам на соціальну підтримку держави у випадку втрати працездатності. Тож, звертаємося до кожного працівника з проханням погоджуватися лише на легальне робоче місце. Саме за умови офіційного працевлаштування кожен може скористатися гарантованими виплатами від держави у разі настання страхового випадку», — наголошує в.о. начальника головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Водночас посадовець підкреслив, що фахівці податкової служби постійно спілкуються з представниками підприємництва, які допускають факти виплати неповної зарплати чи її мінімізації.

«Наші фахівці у складі спеціально створених робочих груп систематично беруть участь у заходах з детінізації ринку праці. Окрім того, ми запрошуємо на співбесіди до органів ДПС роботодавців, які не дотримуються вимог закону щодо оплати праці. Як правило, більшість із них дослухаються до наших аргументів. Власне ріст надходжень єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб – найкраще підтвердження ефективності роботи у цьому напрямку», — підсумував Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: