10:11, 06 Березня 2023

Волинські працедавці перерахували на соціальні потреби майже 1,4 мільярда гривень єдиного внеску

Упродовж січня-лютого волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби 1,39 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 432,5 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду минулого року.

«Якщо фінансовий стан підприємства дозволяє належну оплата праці найманих осіб, то кожен працедавець повинен дотримуватися  вимог закону. Своєчасне виконанню державою зобов’язань у рамках програм соціального захисту населення залежить саме від сумління роботодавців. Тому податківці уважно аналізують діяльність СГД щодо використання праці найманих осіб і переконують представників бізнесу дбати про інтереси держави та не ігнорувати законні права громадян на офіційне працевлаштування», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що заходи ДПС у напрямку легалізації робочих місць  допомагають формуванню сприятливого середовища на ринку праці для реального сектору економіки та підтримують рівноправну конкуренцію.

Варто врахувати, що лише за умови, коли роботодавець сплачує єдиний внесок за свою наймані особу, такий громадянин має законні підстави отримувати фінансову підтримку держави у випадку втрати робочого місця, тимчасової непрацездатності чи виходу на пенсію

Нагадаємо, що задля ефективної легалізації трудових відносин податківці Волині консолідуватимуть зусилля з фахівцями Держпраці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: